Dikmen Halı Yıkama Fabrikası

TEMİZLİKTE KALİTELİ HİZMET DİKMEN HALI YIKAMA
Ankara’da yıllardır tüm semtlere ücretsiz bir şekilde hizmet veren Dikmen Halı Yıkama, halılarınızın dokusuna uygun işlemlerle, halılarınızın ömrüne ömür katmaktadır. Her gün, yüzlerce halıyı evlerinizden ücretsiz bir şekilde teslim alıp, hızlıca fabrikamıza ulaştırıp, yıkama işlemine tabi tutmaktayız. Fabrikamızda son kontrolleri yapılan halılarınız istediğiniz adreslere ücretsiz bir şekilde teslim edilmektedir. Halılarınızda oluşan çay, kahve, yağ, salça, şarap lekeleri ve daha birçok leke türü ile başarılı sonuç elde ettiğimiz deterjanlarımızla halılarınızı güven içerisinde bize emanet edebilirsiniz.
Yılların tecrübesi, uygun fiyat, kaliteli ve sürekli kontrol edilebilir sistem ile Dikmen Halı Yıkama kış sezonunda olduğu gibi yaz sezonunda da sizlere hizmet sunmak için en yeni, en güncel hizmetleri bünyesinde toplamaktadır.
Dikmen Halı Yıkama Nasıl Yıkama Yapıyor?
Dikmen Halı Yıkama Çağrı Merkezimiz ile yapacağınız görüşmeden sonra halılarınız adreslerinizden tamamen ücretsiz bir şekilde teslim aldığımız halılarınız fabrikamıza ulaştığında ilk olarak türlerine göre ayrılıyor. Makine, Yün, Akrilik, Samur dokulu, Shaggy, Peluş yapılı veya el dokuma, ipek karışımlı, step, patchwork vb. hangi türde halınız olursa olsun, ilk olarak sınıflandırma ve varsa leke kontrolü yapılıyor. Dikmen Halı Yıkama olarak halılarınız kaba kirlerinden arındırma işleri ile temizlik işlemlerimiz başlıyor. Bunu takip eden aşamada halılarınızın türüne uygun deterjan seçilerek tam otomatik makinelere yükleniyor. Bir taraftan yüklenen makine içerisindeki halı, birçok fırça yardımıyla su ve deterjan iyice dokusuna işletilip halınız yıkama işlemine tabi tutuluyor. Burada yeterli görülen sürede yıkanan halılar santrifüj işlemine yani hızlı bir şekilde dönerek halıdaki suyu uzaklaştırma işlemine alınıyor. Bu aşamayı takip eden süreçte halılarınız kurutma odalarına alınıp, son kontrolleri yapıldıktan sonra fiyatlandırma ve paketleme işlemi ile adreslerinize teslim edilmek üzere yola çıkıyor.
Dikmen Halı Yıkama Ücretlendirmeyi Nasıl Yapılıyor?
Dikmen Halı Yıkamada ekstra servis ücreti alınmaz. Halınızın türüne göre uygulanan işlemler farklılık gösterdiği için her halı türü için farklı fiyatlandırma yapılır. Örneğin El dokuma halınız, mekanik işlemlerden, diğer halı türlerinde kullanılan deterjanlardan zarar görebileceği için, minimum zarar maksimum verim alınabilecek deterjan ve kirlilik giderme işlemlerine tabi tutulur.
Fiyatlandırmamızda temel olarak iki faktör etkilidir; halınızın metrekaresi ve halınızın türü. Halınızın toplam metrekaresi, fiyat ile çarpılır ve fiyatlandırmamız yapılır. Ankara Dikmen Halı Yıkama, sizlere en kaliteli hizmeti, en uygun fiyata getirmek için her gün durmadan çalışmaktadır. Halılarınız teslim edilmeden önce çağrı merkezindeki arkadaşlarımız sizleri arayıp; fiyat ve teslimat saati hakkında bilgilendirmede bulunurlar. Ödemelerinizi banka havalesi, nakit, kredi kartı veya bankamatik kartı kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. En uygun fiyat politikasını benimseyen Dikmen Halı Yıkama, siz kıymetli müşterilerimize her gün günde 10 saat ulaşabileceğiniz çağrı merkezimiz ile bir telefon uzaktadır.
 
Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama
Dikmen Halı Yıkama
Dikmen Halı Yıkama
SPONSORLARIMIZ
Dikmen Halı Yıkama Facebook SayfasıDikmen Halı Yıkama Twitter SayfasıDikmen Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK