Dikmen Halı Yıkama Firması

Dikmen Halı Yıkama Firması

Dikmen halı yıkama firması olarak biz, sizin sağlığınızı düşünerek, bu aşırı detay isteyen temizlik için canı gönülden ve çok dikkatli bir şekilde çalışır, bu titiz çalışmamız sonunda ise sizlere halılarınızı, eskisinden çok temiz hatta ilk günkü kadar yenilenmiş bir biçimde teslim ederiz. Piyasadaki yerimizi 13 yıldır her geçen gün sağlamlaştırdığımız gibi, sizler sayesinde büyüyor ve her geçen gün yenilenen teknolojimizle sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz. Dikmen halı yıkama firmamız, sadece halı yıkama için değil, daha birçok alanda sizlere hizmet etmenin de haklı gururunu yaşıyor. Halı yıkamanın dışında, koltuklarınızı yıkar, yorgan ve battaniyelerinizi ilk günkünden daha temiz hale getirir ve halılarınız için overlok hizmeti de sağlarız.

Dilerseniz bu hizmetlerimizi nasıl yaptığımızdan da bahsedelim. Halı yıkama sistemimiz şu şekilde işler;

Sitemizde numaralarını bulabileceğiniz müşteri hizmetlerimizden bizlere ulaşırsınız ve de ihtiyacınız olan hizmeti anlatırsınız. Halı yıkama hizmetini firmamızda yaptırabileceğiniz gibi, kendi evinizde de yaptırma olanağını sizlere sunuyoruz. Son zamanların en çok tercih edilen temizlik sistemi olan evde halı yıkama ya da diğer bir adıyla yerinde halı yıkama, siz değerli müşterilerimizin de bizim çalışma prensibimizi yakından görmesine olanak tanır ve titiz, disiplinli ve de kaliteli ürünler kullanarak yaptığımız temizlik operasyonu sonrasında içinize su serpmiş olursunuz. Aslına bakarsanız halınızdan çıkan kirleri gördüğünüzde nasıl bir kirin üzerine bastığınızı görmek sizi üzse de, bir daha böyle bir kirin üzerine basmamak da sizi bir o kadar sevindirecektir. Yılda en az iki kere profesyonel olarak halı yıkama operasyonu yapmanız gerektiği gibi, bunu kendi başınıza yaparsanız muhakkak ki atladığınız bir nokta ya da ulaşamadığınız bir kir olacak ve zaten hızlı üreyen mikropları sadece ve sadece birkaç saat kendinizden uzaklaştırmış olacaksınız. İşte bu sebepledir ki dikmen halı yıkama firmamız Ankara’da siz değerli müşterilerine hem en uygun fiyatlı hizmeti sağlar hem de en kaliteli hizmeti sağlar.

Diğer hizmetlerimizden olan koltuk yıkamadan da bahsedecek olursak;

Bizlere yine sitemizden bulabileceğiniz müşteri hizmetlerimizden ulaşır ve isteğinizi belirtip adresinizi verirsiniz. Sizin belirlediğiniz bir gün ve bir saatte evinize gelir ve yine sizin isteğiniz dâhilinde ya evinizde koltuk yıkama işleminizi gerçekleştirir ya da arzu ederseniz koltuğunuzu firmamıza götürür ve tamamen steril olarak tutulan temizlik alanlarımızda koltuk yıkama işleminizi gerçekleştiririz. Koltuğunuzu temizledikten ve kuruttuktan sonra tekrar evinize kadar getirir istediğiniz yere yerleştiririz. Genel hatlarıyla bu şekilde olan koltuk yıkama hizmetimizi tamamen steril tutulan son teknoloji makinelerimizle ve de dünyanın en güçlü ve alanında lider temizlik malzemeleriyle gerçekleştiririz. Evinizde, sizin gözetiminiz altında yaptığımız koltuk yıkama işlemlerinde gözlerinize inanamayacağınız seviyede bir kirin üzerinde oturduğunuzu ve ellerinizi sürekli bu kirlere dokundurduğunuzu göreceksiniz. Ancak üzülmeyin artık dikmen halı yıkama bu konuda sizin en güvenilir dostunuz. Bir telefonunuz sizi bu sağlıksız ortamdan kurtarmamıza yetecektir.

Dikmen halı yıkama olarak diğer hizmetlerimizi de aynı sistemde uygular ve sizlere en kaliteli hizmeti sağlarız. Yorganlarınızın ve battaniyelerinizin gece boyunca size temas ettiğini ve de onlarda oluşabilecek kir ve üzerlerinde bulunabilecek mikropları aklınızdan çıkarmamanızı öneririz.

Dikmen halı yıkama olarak siz değerli müşterilerimizin sadece bir telefon uzağında olduğumuzu hatırlatır, sağlıklı, mutlu ve uzun ömürler dileriz.

Herkesin bildiği üzere insan sağlığı daha çok ayaktan ve ellerden bulaşan hastalıklardan bozulur. Ellerine ve ayaklarına dikkat eden insanların çok daha sağlıklı olduğu bilim adamları tarafından kanıtlanmış ve tüm dünyaya duyurulmuştur. Hal böyle olunca insan elini ve ayaklarını nerelere dokundurduğuna ve en çok hangi işlerde kullandığına şöyle bir dikkat ediyor. Ve sonuç ise dehşet verici oluyor. Genel olarak Türk kültürüne göre evlerimize ayakkabıyla girilmez ve ayakkabıları evin belli bir bölümünden sonra kullanmamız yasaklanır. Zira dışarıdan getirdiğimiz pislik, toprak, çamur, insanlar tarafından kirletilen yollar, belki de hayvanların pisliklerine basma gibi durumlarımız olabilir. Bu yüzden eve ayakkabıyla girmek yasak olduğu gibi, girer girmez de ellerimizi ve yüzlerimizi yıkar ancak bu şekilde otururuz koltuğumuza. Ancak bu bile çoğu zaman fayda etmez. Çünkü kıyafetlerimizin üzerine yapışan, dışarıdan gelen mikroplar, biz eve girer girmez evin içinde dağılır ve halıya ya da oturduğumuz koltuğa düşerler.

Elbette ki bir kısmı da ya bizim üzerimizde kalır ya da çıkardığımız kıyafetle birlikte odamızın bir köşesinde sinsi, sinsi bizi hasta etmek için bekler. İşte bu gibi sağlığımıza olumsuz olarak etki edebilecek durumlardan kurtulmak için yapmamız gerek tek şey temizliktir. Ancak her zaman bu tip detaylı temizliklere vakit ayıramayabilirsiniz. Ya da gerçek anlamda başarılı bir temizlik operasyonu uygulamamış olabilirsiniz. Bunun sebebi kullandığınız şampuanın kalitesi veya makinenizin yada kendi kuvvetinizin yetersiz oluşu olabilir. İşte bu sebeple firmamız 2000 yılında siz değerli müşterilerimize bu konuda yardımcı olmak amaçlı kurulmuş olup, yıllardır şaşmayan olumlu çizgisini, kaliteli hizmet düşüncesini ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibini bozmamış, hatta her geçen gün geliştirmiştir.

Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama
Dikmen Halı Yıkama
Dikmen Halı Yıkama
SPONSORLARIMIZ
Dikmen Halı Yıkama Facebook SayfasıDikmen Halı Yıkama Twitter SayfasıDikmen Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK