Dikmen Halı Yıkama5

Temizlikte Bir Numaralı Yardımcınız Dikmen Halı Yıkama
Türkiye’nin başkenti Ankara’da 1990 yılından beri hizmet veren Dikmen Halı Yıkama, yılların tecrübesini, en uygun fiyatlarla ve birçok çeşitli hizmetlerle sizlere yeni sezonda da sunuyor.
Her mevsimde yapılan temizlik farklıdır. Ev temizliğinde hijyenik bir ortamda yaşama isteğimiz sık sık temizlik yapmamıza neden olmaktadır. Etkili bir temizlik hem zamandan hem de harcanan enerjiden tasarruf sağlayacağı için sizlere temizlik yapımı ile ilgili birkaç ipucu vereceğiz.
  • İlkbahar mevsiminde temizlik ile başlayalım; kış mevsimi çıkışında kaloriferlerden kaynaklı perdelerde kararma, duvarlarda toz birikimi olabilir. Bu ve benzeri durumlardan dolayı etraflıca bir temizlik gerekir. İlk olarak perdelerinizi ve halılarınızı yıkamaya göndermenizi tavsiye etmekteyiz. Çünkü kış boyu kapalı kalan alanlarda deri döküntüsü ve benzeri unsurlardan oluşan evdeki tozlar halılarda birikecektir. Bundan dolayı etkili bir yıkama yaptırılmalıdır. Dikmen Halı Yıkama olarak firmamız en kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Halılarınız ve perdeleriniz yıkamadayken ilk olarak duvar ve camları silmenizi tavsiye etmekteyiz. Daha sonra ise yerleri köşe bucak süpürmeli ve sonra yüzey temizleyici ile silmeniz en son olarakta toz almanızı tavsiye etmekteyiz.
  • Yaz mevsiminde ise hava sıcaklıkları arttığı için camlar sürekli olarak açık kalmaktadır. Bu da sokaktaki tozları eve getirmektedir. Bu durumda ise haftada en az bir defa yerler etkili bir şekilde süpürülmeli ve silinmelidir. Hava sıcaklıkları arttıkça koltuk yıkama işlemi zamanı da gelmiş demektir. Böylece doğal ısı ile koltukların kuruması daha iyi olacaktır. Güneş ışığı ve aynı zamanda hava sirkülâsyonu da daha iyi bir kuruma sağlayacaktır.
  • Sonbahar da ise yazdan arta kalan tozlara karşı güçlü bir temizlik yapılmalıdır. Camlar yaz boyu açık kaldığı için evin her yerine toz birikimi olabilmektedir. İlk olarak duvarların silinmesini tavsiye ediyoruz. Aynı zamanda müsait bir günde kalorifer peteklerinin içerisini yukarıdan su dökerek aşağıdan da dökülen suyu çekerek temizlik sağlanmasını tavsiye etmekteyiz.
Dikmen Halı Yıkama olarak Ankara’nın tüm semtlerine ücretsiz servis desteği ile halı, perde yorgan, battaniyeleriniz alınır yıkanır ve teslim edilir. Dilediğiniz tarihte ise koltuk yıkaması yaptırabilirsiniz. Sağlıklı Günler Dileriz.
Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama
Dikmen Halı Yıkama
Dikmen Halı Yıkama
SPONSORLARIMIZ
Dikmen Halı Yıkama Facebook SayfasıDikmen Halı Yıkama Twitter SayfasıDikmen Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK