Dikmen Halı Yıkama7

Ev Seçiminde Dikmen Halı Yıkama
Ankara’nın tüm semtlerine tamamen ücretsiz servis hizmetleri, en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmetleri sizlere sunan Dikmen Halı Yıkama ev kiralama olarak sizlere dikkat edilecek hususlar hakkında bilgi vereceğiz.
Ev taşınması başlı başına önemli bir iştir. Özellikle kiralık ev seçerken dikkatli olmak gerekir. İlk olarak kesinlikle evi farklı saatlerde birkaç defa gezmeli gün ışığı alma durumuna bakılmalıdır. Odalarda tek tek gezilmeli ve nem, rutubet var mı bakılmalıdır. Evde en dikkat edilmesi gereken konumlar banyo ve mutfaktır. Özellikle tesisatı hakkında bilgi almanız işinize ileriki süreçte oldukça yarayacaktır. Evin içerisindeki tüm sıkıntılı durumları kira sözleşmesine açık ve net bir şekilde yazmanız fayda sağlayacaktır. Ayrıca bir demirbaş listesi de yapmanız ileride karşılaşabileceğiniz sorunları önceden çözecektir. Verilen depozitoyu, evin boyalı olup olmamasını, kullanım sırasında ortaya çıkabilecek arızalarda nasıl bir yol izleneceği ayrıntılı olarak yazılmalıdır. Kiranın yatırılacağı banka hesabı, kiranın miktarı, her yıl yapılacak zam miktarı da kira kontratına yazılmalıdır.
Eve taşınmadan önce yapılması gereken temizlik işlemleri, tamirat işlemleri bitirilmelidir. Taşınmanın yapılacağı gün alt, üst ve karşı komşuya bilgi verilmesi de ayrıca hem yardım açısından hemde ses olursa rahatsız edilmemesi açısından faydalı olacaktır. Ayrıca evi tutarken apartman yöneticisini de bilgilendirmek aynı zamanda tanışmak fayda sağlayacaktır. Evi tuttuğunuzda açık adresi net bir şekilde öğrenmeniz gaz,elektrik ve su aboneliklerini açtırmanız, banka ve benzeri kurumlara adres güncellemesi yapmanız için sizlere kolaylık sağlayacaktır. Ayrıca internet hattı taşıma işlemleri ne yazık ki ülkemizde çok yavaş olduğu için olabildiğince erken başvurmalısınız. Sözleşmeyi yaptıktan sonra zilinizin hangisi olduğunu, varsa kapı şifrelerini almanız zile isminizi yazmanız işlerinizi çok kolaylaştıracaktır.
Taşınmadan önce özellikle halı ve perdelerinizi yıkatmanız daha sonrasında ise yatak ve koltuklarınızı yıkatmanız sizlere özellikle günümüzde daha çok önem kazanan hijyeni sağlayacaktır. Firmamız Dikmen Halı Yıkama yılın her günü halı, koltuk, perde, yatak, battaniye ve yorgan yıkama hizmetlerini sunmaktadır. Üstelik istediğiniz adresten alıp yıkama hizmetinden sonra Ankara’nın tüm semtlerine ekstra ücret almadan teslimat yapılmaktadır. Firmamız tamamen antimikrobiyal özellikli yıkama yapmakta ve bu özelliğini sizlere teslim edene kadar koruyacağı şekilde ürünleri muhafaza etmektedir. Firmamız lekelere halıların, perde, battaniye ve yorganların dokularını bozmayacak şekilde tamamen ücretsiz olarak leke çıkarma işlemi uygulamaktadır. Halılarınızı teslim aldığımızda halılarınıza zarar vermeyecek şekilde kaybolma ve benzeri durumlara karşı plastik kılçık ile etiketleme yapmaktadır.
Ankara’nın tüm semtlerine her gün tamamen ücretsiz servis desteği, halı, koltuk, perde yıkamada en kaliteli hizmetleri, Türkiye’nin en büyük halı yıkama makinesinde yıkama hizmeti ve lekelere tamamen ücretsiz uygulamalar için Dikmen Halı Yıkama bir telefon uzağınızdadır. Ayrıntılı bilgi için arayınız. Sağlıklı Günler Dileriz.
Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama
Dikmen Halı Yıkama
Dikmen Halı Yıkama
SPONSORLARIMIZ
Dikmen Halı Yıkama Facebook SayfasıDikmen Halı Yıkama Twitter SayfasıDikmen Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK