Dikmen Halı Yıkama Hizmetleri

Dikmen Halı Yıkama Hizmetleri

Dikmen halı yıkama denildiğinde hiç şüphesiz ki pek çok insanın aklına gelen ilkbahar ve yaz mevsimlerinde balkonda ya da bahçede büyük emek ve uğraşlar sonucunda meydana gelen emek ve zaman kayıpları vardır. Bu noktada insanlar bir nebze olsun rahat etmek üzere kirlenmiş olan halılarını halı yıkama firmalarına vermeyi tercih etmektedir. Sizlere alanında uzman bir ekip ile hizmet vermekte olan şirketimiz beklentilerinizi en uygun koşullar altında gerçekleştirmekte ve en uygun ödeme koşulları ile beraber halı temizliğinin sağlanmasını beklemektedir. İyi bir halı temizliği sağlamak isteyen bireyler tarafından tercih edilmekte olan şirketimiz dikmen genelinde sizlere hizmet vermektedir.

Ekonomik fiyat garantisi sunuyoruz;

Halı temizliğiniz için sizlere daima en uygun koşullar ile hizmet vermekte olan şirketimiz halılarınızın tertemiz olmasını sağlamakta ve her türlü halı temizliğini sağlamaktayız. Halı temizliği işlemleri için en iyi deterjanları ve alanında profesyonel halı yıkama makinelerini tercih ediyor ve sizlere bu alanda beklentilerinizi en uygun koşullar altında gerçekleştiriyoruz. Bugün birçok insan evde halı temizleme işlemlerinden vazgeçiyor ve alanında uzman bir şekilde hizmet vermekte olan şirketimizi tercih ediyor. Bu noktada pek çok insan halı temizliği için alternatif kimyasal maddelerin tercih edilmesini sağlarken sirke, limon, karbonat ve bunun gibi pek çok şeyle temizlik sağlamayı hedeflemektedir.

Halı temizliğinizi sağlamamız için neler yapmanız gerektiğini biliyor musunuz?

Kusursuz bir halı temizliği sağlayabilmek için ilk olarak yapmanız gereken işlem web sitemiz içeriğinde yer alan iletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşmak olacaktır. Bunun hemen akabinde sizlere kusursuz bir hizmet verebilmek adına uygun zaman dilimi için bir randevu alıyor ve konuşulan zaman dilimi içinde evinize / iş yerlerinize gelerek alanında profesyonel ekibimiz ile kirli halılarınızı alıyoruz. Halılarınızı şirketimize getirdikten sonra ilk olarak kuru haldeyken temizliğini sağlıyoruz. Güzelce temizlenmiş olan halılarınız üzerinde yüksek buhar gücüne sahip olan makinelerimiz ile anti bakteriyel niteliklere uygun bir çalışma gerçekleştiriyoruz.

Bu işlemin hemen akabinde ise halılarınızı profesyonel bir şekilde hizmet vermekte olan halı yıkama makinelerimize bırakıyor ve her bir noktasında eşit düzeyde temizlik olanağı sağlanıyor. Halılarınız kusursuz bir şekilde yıkandıktan sonra sıkma makinemizin içeriğine giriyor ve herhangi bir şekilde deformasyona uğramadan içeriğindeki sular sıkılıyor. Son olarak şirketimiz içeriğinde yer alan halı kurutma ünitemize alınmakta olan halılarınız bekletilerek gün ışığından yararlanılarak kurutulduktan sonra güzelce rulo haline getiriliyor ve paket yapılarak sizlere sunuluyor. Halılarınızın tertemiz bir şekilde sunulması ile beraber altı aylık anti bakteriyel kalma garantisi de veriliyor. Bu süreçte halınızı gönül rahatlığı ile kullanabilir ve kusursuz bir halı temizliğinden faydalanmış olursunuz.

Özel olarak dokunmuş olan halılarınızı da temizliyoruz;

Yün halılar, naylon halılar, polyester halılar, olefin halı ve akrilik halılar ve diğer tüm halı türleri için sizlere tam müşteri memnuniyeti garantisi ile hizmet vermekte olan şirketimiz beklentilerinizi en uygun koşullar altında sağlamaktadır. Halı temizliği için bize ulaşan müşterilerimiz ekonomik fiyatlarla hizmetlerimizden yararlanmaktadır. Yün halılar günümüzde az da olsa üretilmekte olan ve el emeği ile üretilmekte olması ile bilinir. Milattan önce zaman dilimlerinden günümüze dek üretimi gerçekleşmekte olan bu halı modelleri özellikle lüks mekân tasarımları yapmakta olan bireyler ve firmalar için tercih sebebi olarak görülmektedir. Tüm halı modellerinin temizliği için sizlere en uygun koşullar altında hizmet verebilmek adına çalışmalarımızı sürdürüyor ve en uygun koşullar altında halı temizliğinizi yaparak sizlere özel servislerimiz ile gönderiyoruz.

Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama
Dikmen Halı Yıkama
Dikmen Halı Yıkama
SPONSORLARIMIZ
Dikmen Halı Yıkama Facebook SayfasıDikmen Halı Yıkama Twitter SayfasıDikmen Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK