Dikmen Halı Yıkama Kalitenin Adı

YIKAMA DA KALİTENİN ADI DİKMEN HALI YIKAMA
Türkiye’nin en kaliteli halı yıkama firmasından hizmet almak bir telefon uzağınızda. Dikmen Halı Yıkama olarak 1990 yılından bu yana sizlere kaliteyi, en uygun fiyatlarla sunmaktayız.  Bu yazımızda halı yıkamayı nasıl yapıyoruz konusunda sizlere bilgi vereceğiz.
 İlk olarak iletişim hatlarımızdan bizi arayarak ad soyad, telefon numaranız ve açık adresiniz ile kaydınız oluşturulur. Ad soyadınızı fatura kesimi için, telefon numaranızı halılarınız hazır olduğunda teslimat için, adresinizi de ürünlerinizi teslim almak ve yıkama sonrası teslimat için kullanmaktayız. Oluşturulan kayda istinaden servis elemanı arkadaşlarımız halı, koltuk, perde, yorgan, battaniye ve diğer yıkama istediğiniz ürünleri adresinizden alır. Kirli halı aracına aktarır. Fabrikaya aktarılan halılarda sırası ile ilk olarak, herhangi bir hasar olup olmadığına bakılır. Sonra halılar ölçülür, cinsine dokuma tekniklerine ve ebat özelliklerine göre sınıflandırılır. Kir ve leke tespiti yapılır, leke çıkarıcı uygulanır. Dikmen Halı Yıkama olarak firmamız tüm halılara ekstra ücretsiz olarak halının yapısı, doku ve rengi bozulmayacak şekilde leke çıkarma işlemi uygulamaktadır.  Halıların kaba kirleri uygun makineler ile alınır. Otomatik temizleme sistemine alınır. Burada Türkiye’nin en büyük otomatik yıkama sistemi kullanılmaktadır. Her halı türüne göre farklı fırçalar, farklı deterjanlar ve farklı yıkama teknikleri kullanılmaktadır. Yıkamayı müteakiben durulama ve son olarak ise sıkma işlemi uygulanır. Kurutma alanına alınır. Kuruyan halılardan hav alma işlemi uygulanır. Son olarak paketlenir ve sizlere teslim edilmek üzere yola çıkar.
Firmamızın kullandığı tüm deterjan ve kimyasallar antimikrobiyal ve antialerjik özelliktedir.  Yıkama hizmeti verdiğimiz tüm lekelere ücretsiz olarak leke çıkarma işlemi uygulamaktayız. Halı, perde, battaniye ve yorgan alım ve teslimatında ekstra olarak servis ücreti almamaktayız. Hizmet bedellerini dilerseniz nakit, banka veya kredi kartı ile veya EFT/havale yoluyla ödeyebilirsiniz. Firmamız ürün etiketlemelerinde ürünlerinize en az zarar verecek plastik kılçık kullanmaktadır.
Ankara’nın tüm semtlerine ücretsiz bir şekilde halı yıkama hizmeti veren Dikmen Halı Yıkama, halı, koltuk, yatak, yorgan, battaniye ve tüm perde çeşitlerini en uygun fiyatlarla yıkamaktadır. Ayrıntılı bilgi almak için iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz. Sağlıklı Günler Dileriz.
Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama
Dikmen Halı Yıkama
Dikmen Halı Yıkama
SPONSORLARIMIZ
Dikmen Halı Yıkama Facebook SayfasıDikmen Halı Yıkama Twitter SayfasıDikmen Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK