Halı Yıkamacılıkta En Büyük Sorunlardan Biri

Tek Tek Halı Yıkatmanın Maliyeti Neden Yüksek

Halılar tek tek adresden alınması ile tüm evin halılarının alınmasının getirdiği iletişim, ulaşım, personel ve yıkama hariç diğer tüm giderler aynıdır bu sebeple tek tek halı yıkatmak sizler için biraz maliyetli olabilir. Bunun çözümü halılarınızı toplu yıkatıp belli bir oranda dikmen halı yıkama firmamızdan iskonto yani indirim istemekdir.
 

Halı yıkamacılıkta en büyük sorunlardan biri, halıların tek tek veya parçalara bölünerek yıkamaya verilmesidir. Halı yıkama hizmeti bir evin tüm halılarının toplu alarak alınması hizmetini kapsadığı ve Türkiye ‘de gittikçe yaygınlaştığı için ekonomik bir işlem olarak göze çarpmaktadır.

Bir halı yıkama firması bir evdeki bütün halıların toplamı ortalama 17 metrekare ettiği için, bir evden yaklaşık bu kadar halı almak zorundadır. Bu sayının altında verilen oranlar halı yıkama firmasına yarardan çok zarar vermektedir ve bu verimsiz çalışmaya sebep olmaktadır. Bunun çözümü olarak müşterilerle halı yıkama firmaları ortak şekilde irtibat kurmalı ve onlara bu işin nasıl olduğunu söylemelidirler.

Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama
Dikmen Halı Yıkama
Dikmen Halı Yıkama
SPONSORLARIMIZ
Dikmen Halı Yıkama Facebook SayfasıDikmen Halı Yıkama Twitter SayfasıDikmen Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK