Hürriyet Caddesi Halı Yıkama

Hürriyet Caddesi Halı Yıkama

Tamamen profesyonel şekilde gerçekleştirmiş olduğumuz halı yıkama çalışmaları ile bölgedeki taleplerinizi karşılayarak kaliteli hizmet almanızı sağlamaktayız.

Kirlenen halılarda yapılacak olan yıkama işlemleri için hürriyet caddesi halı yıkama hizmetimiz dahilinde profesyonel hizmet almanızı sağlıyoruz. Gelişen teknoloji sayesinde firmamız son sistem teknolojiye sahip makineler ile yıkama işlemini sorunsuz şekilde gerçekleştirmektedir.

Bölgede hizmet almak isteyenler iletişim bilgileriniz üzerinden yapacakları görüşmeler dahilinde taleplerini iletebilirler. Yapılan görüşmelerin ardından istediğiniz adrese yönlendirilecek olan ekip halılarınızı kontrol ederek teslim almaktadır. Servis araçlarıyla halılar fabrikamız içerisine getirilmektedir. Fabrika içerisinde ekibimiz tarafından yapılacak kontroller dahilinde türlerine göre ayrılarak yıkama işlemine başlanmaktadır.

Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Halılarda ilk olarak vakumlu süpürgeyle süpürme işlemi yapılmaktadır. Tamamen otomatik makineler içerisinde yapılacak olan halı yıkama işlemi kısa sürede tamamlanmaktadır. Süpürme işleminin tamamlanmasının ardından makine içerisine yerleştirilerek olan halılar aşamalı şekilde gerçekleştirilecek olan yıkama işlemleri ile temizlenmektedir. Antibakteriyel şampuanların kullanımı sayesinde halılarda daha etkili temizlik işlemi yapılmaktadır.

Islatma işleminin ardından köpürtme işlemi yapılmaktadır. Makine içerisinde aşamalı olarak yapılan yıkama işlemleri sırasında kullanmış olduğumuz kaliteli malzemeler halının yapısına zarar vermeden temizlenmesini sağlamaktadır. Köpürtme işleminin ardından bol su ile durulama yapılmaktadır. Durulama işlemi sırasında bol miktarda su kullanımı özellikle halılarda şampuan kalıntısı kalmayacak şekilde durulama yapılmasını sağlamaktadır.

Kapalı Alanda Kurutma

Durulama işleminin tamamlanmasının ardından halılar sıkma makinesine yerleştirilerek içerisinde bulunan suyun alınması sağlanmaktadır. Daha sonrasında özel olarak oluşturmuş olduğumuz kapalı kurutma alanlarında alınan halılar güneş görmeyecek şekilde kurutulmaktadır. Kurutma işlemi sırasında özellikle halıların yapısına zarar vermemek ya da renklerinin solmasına sebep olmamak nedeniyle kapalı alanda kurutma işlemi yapılmaktadır.

Kaliteli ve güvenilir hizmet almak isteyenler için hürriyet caddesi halı yıkama hizmeti sunmaktayız. Uzun yıllardır bu alanda aralıksız şekilde gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar dahilinde elde etmiş olduğumuz deneyimlere bağlı kalarak müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet sunmaktayız. Geniş hizmet kapasitesi ile çalışmalarını devam ettirmekte olan firmamız müşteri taleplerini karşılayarak en iyi sonuçların elde edilmesini sağlamaktadır.

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Yeterli kapasitemiz sayesinde Hürriyet caddesinde bulunduğunuz adrese kısa süre içerisinde ulaşım sağlanmaktadır. Ekibimiz itinalı şekilde gerçekleştirilecek olan kontroller dahilinde teslim etmiş olduğunuz halılar için gerekli bilgileri sisteme girmektedir. Yıkanacak olan halıların türleri ve metrekaresi belirlenerek sisteme yapılan girişler doğrultusunda hesaplama yapılmaktadır.

Firmamız her geçen gün geliştirmiş olduğu çalışmalar dahilinde müşteri beklentilerine uygun şekilde hizmet sunmaktadır. Kullanmış olduğumuz teknoloji yapmış olduğumuz yıkama işlemlerini daha kaliteli şekilde gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Aynı zamanda fallara göre belirlemiş olduğumuz malzemelerin kullanımı ile etkili şekilde temizleme işlemi yapılmasını sağlamaktayız. Merak ettiğiniz konularda bilgi almak istediğinizde bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Hürriyet Caddesi Halı Yıkama Fiyatları

Yerinde ya da fabrika içerisinde gerçekleştirilecek olan yıkama işlemleri ile bölgedeki taleplerinizi karşılıyoruz. Firmamız her geçen gün geliştirmiş olduğu çalışmalar dahilinde özellikle teknolojiden yararlanarak tamamen profesyonel şekilde hizmet sunmaya devam etmektedir. Ücretsiz servis hizmetimiz sayesinde halılarınız adresinizden alınarak yıkama işleminin ardından yeniden adresinize teslim edilmektedir.

Yıkanacak olan halıların türlerine göre belirlenecek olan halı yıkama fiyatları değişmektedir. Metrekare üzerinden yapmış olduğumuz hesaplamalar dahilinde halıların boyutlarına ve türlerine göre belirlenecek olan fiyat seçenekleri ile hizmet almanızı sağlıyoruz. Uygun fiyat seçenekleri ile hizmet almak isteyenler firmamız ile iletişime geçerek yapacakları görüşmeler dahilinde taleplerini iletebilirler. Belirtmiş olduğunuz adrese yönlendirilen ekibimiz sayesinde halılarınız kısa süre içerisinde teslim alınmaktadır.
Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama
Dikmen Halı Yıkama
Dikmen Halı Yıkama
SPONSORLARIMIZ
Dikmen Halı Yıkama Facebook SayfasıDikmen Halı Yıkama Twitter SayfasıDikmen Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK