Dikmende Halı Yıkamacı

Dikmen Halı Yıkamada Sezon Kampanyası
Ankara’da bulunan Dikmen Halı Yıkama, müşterilerimize en uygun fiyatlardan halı yıkama fırsatı sunuyor. 
Halı evimizdeki olmazsa olmaz eşyamızdır. Bazı halılarımızın manevi değeri bazılarının ise maddi değeri bizler için yüksek olabiliyor. Firmamız halılarınız için sizlere güvence vermektedir. İstediğiniz zaman bizi arayarak halınızın durumunu öğrenebilirsiniz.
Evimizin her yerinde halı kullanıyoruz. Ne için kullanıyoruz? Evimizin ısısı düşmesin, ayaklarımızı rahatlıkla temiz yerlere koymak için kullanıyoruz. Bu iki sebep en belirgin olanlar sadece halıları birçok şey için kullanırız. Halınızın istediğiniz düzeyde temiz olduğuna emin olabiliyor musunuz? Halılarda birçok bakteri yaşar. Diplerinde saç veya evcil hayvanınız varsa onun tüyü mutlaka durur. Bunun giderilebilmesi için yıkama öncesi süpürme işlemini hangi firma yapıyor? Dikmen Halı Yıkama olarak müşterilerimize en iyiyi en uygun fiyata sunuyoruz. Bu sektörde bir numara olma yolunda ilerleyen firmamız müşterilerimizin memnuniyeti ve halıların en temiz şekilde yıkanabilmesi için en kaliteli halı şampuanı kullanıyor ve halı yıkama sırasında olması gereken bütün işlemleri gerçekleştirmektedir.  
Günümüzde halı yıkama sektörü çoğaldığı için firmalar fiyatları yükseltebildikçe yükseltiyorlar. Dikmen Halı Yıkama olarak müşterilerimize özel sezon kampanyaları yapmaktayız. Kampanyalarımızı kaçırmamak için internet sayfamızı ziyaret etmeniz yeterlidir.  
Halı Yıkama Süreci Nasıl İşler?
Halılarınızı ekip arkadaşlarımız randevu oluşturduğunuz saat ve tarihte gelip alırlar. Yıkanma işlemine başlanmak üzere fabrikaya götürülür. Temiz yıkanabilmesi için halılarınıza süpürme işlemi uygulanır. Halınızda leke varsa tespit edilir. Leke olan yere halınızın dokusunu ve rengini bozmayacak şekilde leke çıkarıcı kullanılır. Halılar türlerine göre ayırt edilir. Makinelerde tek tek bir şekilde özel halı şampuanı ile yıkama işlemine başlanır. Bittiğinde özel kurutma odalarına alınarak kurutma süreci başlatılır. Halınızın kuruduğuna emin olduktan sonra ekip arkadaşlarımız poşetleme işlemini yaparlar. Dikmen Halı Yıkama olarak sizin ile iletişime geçip ne zaman müsait olduğunuzu öğrendikten sonra fiyatı bildirirler. Ekip arkadaşlarımız sizin istediğiniz zaman diliminde halılarınızı teslim ederler.
İletişim Bilgilerimiz
Bizlere 0555 802 91 91 & 0312 483 40 50 numaralardan dilediğiniz saatte ulaşabilirsiniz. Her gün her saat hizmet vermekteyiz.
Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama
Dikmen Halı Yıkama
Dikmen Halı Yıkama
SPONSORLARIMIZ
Dikmen Halı Yıkama Facebook SayfasıDikmen Halı Yıkama Twitter SayfasıDikmen Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK