Dikmen Halı Yıkama6

LEKE İLE MÜCADELE İÇİN DİKMEN HALI YIKAMA
Ankara’nın tüm semtlerine ücretsiz servis desteği, en kaliteli yıkama hizmetleri ve ekstra hiçbir ücret almadan leke ile mücadele de en başarılı firma olan Dikmen Halı Yıkama, leke çıkarma da sizlere yardımcı olmak için bazı bilgiler verecektir. Lekeye özgü açıklamalar yapacağız ancak halınızın dokusuna göre lekelerin çıkmama ihtimali her zaman bulunmaktadır. Günlük hayatta en sık karşılaştığımız lekeler ve çözüm yollarını açıklayalım.
Gündelik yaşamda sürekli lekelere maruz kalan halılarımızdan leke çıkarma önem isteyen bir konudur. Leke kaldıkça dokuya işlemekte ve tamamen kalıcı hale gelebilmektedir. Aynı zamanda leke ile mücadele de yanlış yöntem seçimi ise lekeyi daha da yaymakta hatta bazen hem kalıcı hale getirmekte hemde seçilen leke ile mücadele yöntemine göre halıya kalıcı zarar bile verebilmektedir. Bu ve benzeri durumlara karşı firmamız Dikmen Halı Yıkama olarak sizlere birtakım bilgiler sunacağız. Oluşabilecek lekelenmeleri tek tek ele alalım. İlk olarak çay, kahve lekesi ile nasıl mücadele edebiliriz. Eğer çay şekersiz ise leke oluşan yere ilk olarak bir kâğıt havlu yardımıyla başka hiçbir madde kullanmadan olabildiğince çayı kâğıt havluya çok baskı uygulamadan yedirelim. Bu aşamadan sonra ise limon kolonyasını lekeli kısma dökelim ve kuruması için bekleyelim. Lekenin yok olacağını göreceksiniz. Şekerli çayda ise aynı şekilde ilk olarak kâğıt havlu yardımıyla lekeyi oluşturan sıvı kısmı alalım. Yeterli gördüğünüz sürede çayı emen kâğıt havludan sonra hafif nemli bir bez yardımı ile lekeyi hafifçe, bastırmadan, ovalamadan silelim ve son olarak yine limon kolnyasını9 leke üzerine direk olarak döküp kuruması için bekleyelim. Kahve lekesinde ise ilk olarak hafif nemli bir bez ile siliniz daha sonra ise saç şampuanı ile hafifçe silip son olarak durulama ile lekeyi giderebilirsiniz. Şalgam lekesi oluştu ise ilk olarak kâğıt havlu ile sıvıyı havluya emdirmek gerekmektedir. Daha sonra ise leke üzerine limon sıkıp kuruması için bekleyebilirsiniz. Son olarak ise bulaşık deterjanı ile silerek durulama yapabilirsiniz.
Dikmen Halı Yıkama olarak tüm leke soru ve sorunlarınızda sizlere yardımcı olmak için bir telefon uzaktayız. Haftanın yedi günü günde on saat çağrı merkezimiz ile iletişim sağlayabilirsiniz. Sağlıklı Günler Dileriz.
Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama
Dikmen Halı Yıkama
Dikmen Halı Yıkama
SPONSORLARIMIZ
Dikmen Halı Yıkama Facebook SayfasıDikmen Halı Yıkama Twitter SayfasıDikmen Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK