Dikmen Halı Yıkama1

Özel Kampanyalar ile Dikmen Halı Yıkama
Ankara’nın tüm semtlerine hizmet veren Dikmen Halı Yıkama her sezona özel farklı ürünlere farklı miktarlarda uyguladığı kampanyalar ile hürriyet caddesi 104/A’da yılın 365 günü siz değerli müşterilerimizi temizlik ile buluşturmak için hazırdır. Ekstra ücret almadan antibakteriyel deterjanla yıkama yapan firmamız sizleri kaliteyle buluşturmak, müşterilerimizin talebine yönelik hizmetleri ile sizlerin memnuniyetine odaklı hizmet vermektedir.
Halı yıkamada yılların tecrübesini ve kaliteyi en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturan firmamız, çağrı merkezimiz ile yaptığınız görüşmelere istinaden servisleri adreslerinize yönlendir. Halılarınızı teslim alan ekip arkadaşlarımız Esenboğa ilçesi Yenice köyündeki fabrikamıza iletirler. Fabrikada ilk olarak süpürülen ve leke kontrolü yapılan halılarınıza leke çıkarıcı kimyasallar ile müdahale yapılır. Sonra yıkama makinesine alınır. Burada düzü ve tersi ayrı ayrı yıkanır. 20 yatay 3 dikey fırça ile beraber su ve deterjan ile işlem görür. Bu aşamada halılar türlerine göre farklı deterjanlarla farklı sürede temizlenirler. Bu aşamadan sonra durulama işlemine tabi tutulurlar ve daha sonrasında sıkma bölümüne alınırlar. Son olarak da kurutma alanına aktarılan halılar kurutulduktan sonra son kontrol ve paketleme işlemine tabi tutulur. Buradan işlemleri biten halılarınız sisteme düşer. Çağrı merkezimiz sizin ve servis durumumuzun uygun olduğu saatleri belirleyip halı teslimatı için servisleri yönlendirir. Kirli halı alımı ve temiz halı teslimi için farklı araçlar kullanan firmamız, halılarınızın temizliğini korumak için ekstra hiçbir ücret almadan antibakteriyel deterjanlar ile yıkama yapmaktadır. Dikmen Halı Yıkama olarak dikmen semtindeki tüm adreslerden aynı gün içerisinde halılarınız alınır ve yıkanmak üzere fabrikaya aktarılır.
Halı yıkamada kaliteye önem veren müşterilerimiz için uyguladığımız tüm ekstra işlemlerde (örneğin ekstra leke çıkarma işlemi) hiçbir ücret talep etmeyiz. Servis araçlarımız ekstra hiçbir ücret almadan halılarınızı teslim alır ve adreslerinize teslimini sağlar. Ankara’nın tüm semtlerine sabah 8.00 akşam 20.00 aralığında haftanın 7 günü teslimat ve halı alımı sağlayabilen araçlarımız ile tüm temizlik hizmetlerinde sizlerleyiz. Firmamız temizlik alanında sürekli gelişen ve değişen yenilikleri takip edip sizlerle buluşturmaya yönelik çalışıyor.
Ayrıntılı bilgi ve kampanyalarımız hakkında bilgi almak için, leke mücadelesi ile ilgili bilgi almak için, tüm soru ve sorunlarınıza çözüm bulmak için, çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sağlıklı Günler Dileriz.
 
Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama
Dikmen Halı Yıkama
Dikmen Halı Yıkama
SPONSORLARIMIZ
Dikmen Halı Yıkama Facebook SayfasıDikmen Halı Yıkama Twitter SayfasıDikmen Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK