Leke Çıkarmada Çözümler

LEKE ÇIKARMADA ETKİLİ ÇÖZÜMLER DİKMEN HALI YIKAMA
Ankara’nın en kaliteli ve en uygun fiyatlı yıkama firması dikmen halı yıkama yeni sezonda da ürünlere özel yaptığı indirimler ile sizlere temizlik ve hijyeni hızlı servis desteği ve lekelere uyguladığı özel işlemler ile sunmaya devam etmektedir. Lekeler ile ilgili bilgi vereceğimiz bu yazımızın sizlere faydalı olmasını dilemekteyiz.
Leke; sabit bir yüzeyde farklı bir madde, bileşik ya da çözeltinin etkileşimi sonucunda oluşan renk, doku veya yapı bozulması sonucunda oluşan değişimler olarak kısaca tanımlanabilir. Bir takım lekeler giderici maddeler ile yapıdan uzaklaştırılabilirken bir takım lekeler hiçbir şekilde giderilememektedir. Bu durumda da doğru lekeye doğru çözümler uygulamak önem kazanmaktadır. Kıyafet, halı, koltuk, yatak, perde kısaca yaşam alanlarımızdaki tüm ürünlerde lekelenmeler oluşabilir. Dış bir etken olmaksızın dahi oluşabilen lekeler mevcuttur. Dikmen Halı Yıkama olarak her leke türüne özel işlemleri ekstra hiçbir ücret almadan ürünün yapı, doku ve rengine zarar vermeden yıkama yaptığımız tüm ürünlere sunmaktayız. Kullandığımız tüm deterjan ve kimyasallar, antimikrobiyal ve antialerjik özelliklidir.
Çay veya kahve lekesi ürünlerinizde oluştuğunda tavsiyemiz, sıcak bir miktar su içerisine az bir miktar bulaşık makinesi parlatıcısı dökünüz. Bu oluşan karışım ile bastırmadan leke üzerine hafifçe silme işlemi uygulayınız.
Salça, yağ lekelerinde ise ilk olarak leke üzerine tuz veya karbonatı granül yani katı haldeyken dökünüz bir süre bekletiniz daha sonrasında ise sıcak su ve bulaşık deterjanı karşımı oluşturup hafifçe siliniz.
Şalgam veya şarap gibi meyve, sebze içerikli su lekelerinde ise limon veya karbonatı leke üzerine uygulayarak geçirebilirsiniz. Ancak bu tür lekelenmelerde kesin sonuç eldesi biraz zor olabilir. Oluşan tüm lekelere anında müdahale etmek lekenin çıkarılmasını kolaylaştıracak ve kalıcı olmasını engelleyecektir.
1990 yılından bu güne en kaliteli hizmetleri sizlere sunan Dikmen Halı Yıkamadan tüm lekelenmeler, çözüm yolları ve yıkama hizmetleri ile ilgili bilgi almak için iletişim numaralarımızı haftanın her günü, günde 10 saat kullanabilirsiniz. Ayrıca 0555 802 91 91 nolu telefondan ve whatsapp uygulaması üzerinden diyaloga geçebilirsiniz. Sağlıklı Günler Dileriz.
Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama Dikmen Halı Yıkama
Dikmen Halı Yıkama
Dikmen Halı Yıkama
SPONSORLARIMIZ
Dikmen Halı Yıkama Facebook SayfasıDikmen Halı Yıkama Twitter SayfasıDikmen Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK